زمانی افزایش کامنت اینستاگرام برای افراد مهم شد که هدفی برای رونق کسب و کار به حساب آمد. دیگر زمان استفاده از برنامه های افزایش لایک و کامنت و فالوور تمام شده است چرا که این برنامه ها به طور کل قلابی بوده و عملا دیگر کاربردی ندارند. پس باید از راهکار هایی درست برای افزایش کامنت واقعی نه فیک در اینستاگرام استفاده کنیم. قبل از هر کاری باید ۴ اقدام ضروری در راستای استفاده از ترفند های گفته شده به کار ببریم:

۱.public کردن پیج اینستاگرام

برای افزایش تعداد فالوور، کامنت و لایک ابتدا باید پیج خود را برای بازدید همه باز بگذارید مانند فروشگاه ها در خیابان اصلی که درب آنها بر روی همه باز است. اگر پیج خود را بر روی حالت private یا شخصی قرار دهید کمتر مورد توجه کاربران قرار می گیرد مگر آنکه پروفایل یا بیو شما متن یا تصویری داشته باشد که افراد را کنجکاو به مطالب صفحه شما کند.

۲. فعال کردن نوتیفیکیش ها برای افزایش کامنت اینستاگرام

این گزینه به صورت کاملا پیش فرض فعال است مگر آنکه آن را در حین استفاده از برنامه خودتان غیر فعال کنید.

 

تاثیر کامنت در اینستاگرام

۳. افزایش جذابیت محتوا نسبت به قبل

قطعا شما زمانی دنبال ترفند هایی برای افزایش کامنت اینستاگرام هستید که پیج شما دارای بازدید کم و کامنت کمتری است پس باید برای جذابیت هر چه تمام تر کارتان پست هایی که قرار است ارائه کنید را برایشان زمان بندی کرده و وقت بیشتری را صرف کپشن و ظاهر پست کنید.

۴. داشتن برنامه زمانی دقیق برای انتشار پست

برای انتشار پست علاوه بر تولید محتوا جذاب باید زمانی دقیق را مشخص کرده و دقیق طبق همان ساعت پست ها را منتشر کنید این حرکت مخاطبان را بیشتر به سمت شما می کشاند.

 

خرید کامنت اینستاگرام

راهکار هایی فوق العاده برای افزایش کامنت اینستاگرام

۱.برگزاری مسابقه همراه با دادن جوایز

قطعا خود با این ترفند در اینستاگرام آشنایی دارید. بسیاری از پیج ها جدای از نوع فعالیت و فروشگاه خود مسابقه هایی با با جوایز متنوع برگزار می کنند. البته که این مسابقه ها در کنار کامنت گذاری پیش می رود ما باید شرایطی را برای مخاطب ایجاد کنیم و او را ترغیب به کامنت گذاری کنیم شرایط این ترفند عبارتند از: ابتدا پستی با محتوا مسابقه ارائه کنیم، سپس محدوده زمانی مشخص برای کامنت گذاری مشخص می کنیم، شرایط مسابقه مربوط به لایک کردن تعدادی از آخرین پست ها و کامنت گذاری در زیر آنها، جوایز مسابقه به قدری ارزش داشته باشد که هر کاربری را برای شرکت در مسابقه وسوسه کند و در نهایت اطلاع به مخاطبان از صحت اهدا جوایز مسابقه از طریق لایو گذاشتن.

۲. درخواست از کاربران برای ارائه نظرات خود در کامنت ها

گاهی با گذاشتن پست هایی از کاربران بخواهید در زیر این پست ها نظرات خود را در رابطه با فعالیت صفحه، مدیریت آن، محتوای منتشر شده در پیج، قالب پست ها و استوری ها و… بیان کنند. با این حرکت کاربران احساس ارزش کرده و قطعا نظرات خود را به صورت کامنت بیان می کنند.

 

 

کامنت جذاب برای اینستاگرام

۳. قرار دادن پست هایی با محتوا طنز، شگفت آور و هیجان انگیز برای افزایش کامنت اینستاگرام

در بین موضوعاتی که در برنامه اینستاگرام به اشتراک گذاشته می شود موضوعاتی هستند که با گذاشتن آنها کاربران با رضایت کامل راجب به آنها اظهار نظر می کنند. در بین موضوعات پرطرفدار محتوای طنز بیشترین آمار مقبولیت را در این اپ دارد و بعد آن موضوعات کنجکاو کننده که انسان را ترغیب به پیگیری می کند بیشترین طرفدار را دارد. سعی کنید مضمون پست های خود را در راستای این محتوا و موارد دیگری که طرفدار دارند منتشر کنید.

۴. تولید محتوا به سبک ویدئویی

بر اساس آخرین نتایج از بررسی ها رضایت کاربران بیشتر از صفحات اینستاگرامی است که ویدئو به اشتراک می گذارند. از دلایل این قضیه این است که با گذاشتن ویدئو کاربر احساس تعامل بیشتری را داشته و زمان بیشتری را برای آن پست می گذارد. برای افزایش کامنت اینستاگرام در راستای گذاشتن پست های ویدئویی باید مواردی را رعایت کنید: استفاده از کاور جذاب و کنجکاو کننده، سریال گونه بودن ویدئو ها، کپشن مناسب و مجاب کننده.

 

چگونه در اینستاگرام کامنت بگذاریم

۵. استفاده از هشتگ های مرتبط

زمانیکه پست های خود را با هشتگ های مرتبط و محبوب اینستاگرام منتشر کنید این پست ها در بخش explore که به نوعی ویترین این برنامه است ظاهر می شود. طبق آخرین بررسی ها پست هایی که دارای یک هشتگ هستند حدود ۱۲% تعامل بیشتری نسب با سایر پست ها دارند.

۶. انتشار پست هایی در راستای حضور افراد مشهور و پرطرفدار برای افزایش کامنت اینستاگرام

عکس های سلفی با افراد مشهور و شناخته شده و افرادی که در اینستاگرام فالوور زیادی دارند قطعا تاثیر بسیار زیادی در گذاشتن کامنت کاربران دارد اما خوب سوال اینجاست که همه شانس داشتن این عکس ها را ندارند پس چه کنند؟ می توانید عکس های آنها را به صورت تک نفره که در سایر سایت ها موجود می باشد برای پیج خود استفاده کنید. محققان گمان می کنند که دلیل جذب کاربر به این گونه پست ها مربوط به این است که مردم راحت تر با اینگونه محتوا که در رابطه با افراد شناخته شده است ارتباط برقرار می کنند. مثلا شما برای فروش کالای ورزشی خود عکسی از مسی یا رونالدو را منتشر کنید آنگاه نتیجه مورد نظر خود را دریافت می کنید.

 

کامنت گذاشتن در اینستاگرام

شرکت طراحی سایت در تهران

استودیو هشت و چار توانسته با سابقه خود در زمینه سوشیال مارکیتینگ که در رابطه با محتوای شبکه های اجتماعی می باشد به مشتریان خود با کیفیت بالایی ارائه خدمت کند. از دیگر خدمات شرکت: دیجیتال مارکتینگ، ساخت مستند و تیزر های تبلیغاتی، تولید محتوا، طراحی گرافیک، عکاسی و موشن گرافی، ارائه ترفند هایی برای انتشار محتوا در اینستاگرام و طراحی سایت حرفه ای با بهترین تکنیک ها و پشتیبانی رایگان تا ۶ ماه… می توان اشاره کرد. در صورت نیاز به هر یک از خدمات ارائه شده با کلیک بر استودیو هشت و چار با مشاوران ما از طریق سایت ارتباط برقرار کنید.