شرکت های نو بنیان و تازه تاسیس که در حوزه ی کاری خود به تازگی ورود پیدا کرده اند و هنوز تبدیل به برند نشده اند، برای قدم نهادن در مسیر برندسازی به وبسایت نیاز دارند. از دیگر دلایل نیاز به وبسایت شرکتی دسترس پذیری در سراسر کشور میباشد. این موضوع شما را در هر ساعت از شبانه روز برای ارائه خدمات یا محصولات تان قابل دسترس قرار میدهد و مشتری به خوبی میتواند شما را پیدا کند. همچنین نیاز شما به داشتن نیروی تمام وقت برای پاسخ گویی به مشتریان را از بین برده و مقرون بصرفه خواهد بود. پس طراحی سایت شرکتی گامی موثر برای کاهش هزینه های اداره شرکت به شمار میآید. اگر شما یک شرکت در شمال تهران هستید و تصمیم گرفته اید برای طراحی سایت شرکتی در شمال تهران اقدام کنید، لطفا با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید.

طراحی سایت شرکتی در شمال تهرانویژگی های وبسایت شرکتی حرفه ای

یک وبسایت شرکتی باید به خوبی شرکت شما را برای مشتری به نمایش بگذارد و تاثیر مثبتی بر روی آن بگذارد. تا شما بتوانید شرکت خود در شمال تهران را با ارائه استایل خوبی از نمونه کارهای خود به نمایش بگذارید. از جمله ویژگی های سایت شرکتی حرفه ای میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • سرعت بارگذاری مناسب سایت
  • بهینه سازی سایت
  • استایل مناسب نمونه کارهای شرکت و پروژه ها
  • صفحه تماس با ما و دریاره ی ما
  • و …

قیمت طراحی سایت شرکتی در تهران

طراحی سایت شرکتی بسته به اینکه به چه شکل طراحی شده باشد ؛ هزینه های متفاوتی دارد. برای اطلاع از قیمت طراحی سایت وردپرسی در شمال تهران شما میبایست باتوجه به امکاناتی که برای سایت تعریف کرده اید و نیاز دارید؛ از شرکت مربوطه که برای ثبت سفارش صحبت شده بخواهید تا براورد هزینه کرده و مطلع شوید.

طراحی سایت ریسپانسیو شرکتی
طراحی سایت ریسپانسیو شرکتی

خدمات طراحی سایت

برای انتخاب شرکت طراحی سایت در تهران باید به سراغ مجموعه ای بروید که خدمات خوبی ارائه کنند. چراکه دقیقا بعد از طراحی سایت شما با چالش هایی برای بارگذاری محتوای سئو شده و یا نمونه کارها روبه رو خواهید بود که در این زمان تفاوت سطح کیفی خدمات طراحی سایت مشخص میشود. ممکن است یک سایت با ظاهر گرافیکی زیبا و بصورت حرفه ای طراحی شده باشد اما بعدا مشخص شود که چه ایراداتی دارد. پس با انتخاب شرکت طراحی سایت حرفه ای خیال خود را راحت کرده و گول افرادی که با قیمت های بسیار پایین به شما وعده های توخالی میدهند را نخورید ، چراکه اعتبار برند شما شوخی نیست و ما برای آن ارزش قائل هستیم.

سفارش طراحی وبسایت در شمال تهران

یک سایت شرکتی یا پورتال باید دارای ویژگی هایی باشد که بخشی از آنرا در بالا ذکر کرده و سایر این ویژگی ها همچون نمایش اعضای شرکت ، اسلایدر ویدیویی و ….  بسته به انتخاب مشتری میتواند اضافه گردد. شما میتوانید با دریافت مشاوره رایگان تخصصی قبل از سفارش طراحی سایت همه نیازهای یک وبسایت شرکتی را با کارشناسان این حوزه در میان گذاشته و با ارائه نمونه سایتهایی که میپسندید روند انتخاب نمونه کار طراحی سایت را تسهیل بخشید.

شرکت طراحی سایت در شمال تهران

استودیو هشت و چار برای طراحی انواع وبسایت فروشگاهی ، شرکتی ، سازمانی ، آموزشی و … در کنار شماست. تیم ما با تشخیص و تحلیل درست نیازهای کسب و کار شما سعی دارد تا بهترین خدمات را ارائه کرده و با لذت از آنها بهره مند شوید. این موضوع به شکوفایی هرچه بهتر کسب و کار شما کمک میکند.

  • طراحی سایت ساختمان سازی
  • طراحی سایت دکوراسیون منزل
  • طراحی سایت شرکت فروش خودرو
  • طراحی سایت بیمه
  • طراحی سایت دفتر گمرک