دردسرهای مدیریت تور و پرواز با در نظر گرفتن منابع و زمان دست و پای هر مدیر آژانس مسافرتی و گردشگری را گرفته است و او را به فکر یک راه حل مناسب برای مدیریت بهتر سیستم رزرواسیون هتل و بلیط هواپیما یا تور برده است. بهترین راه حل برای برطرف کردن این مشکل با امکانات فوق العاده ای که در اختیار شما قرار میدهد، طراحی سایت آژانس مسافرتی  است.

طراحی سایت آژانس مسافرتی چه کمکی به من میکند؟

این سوالیست که ممکن است از خود بپرسید و به دنبال جوابی قانع کننده باشید. بهترین پاسخ که به شما میتوانیم بدهیم این است که وبسایت باشگاه مسافران یک گام اساسی و ابتدایی در جهت برندسازی میباشد. اگر قصد دارید یک برند در حوزه صنعت گردشگری باشید و در دنیای بی انتهای تکنولوژی و اینترنت حرفی برای گفتن داشته باشید، امکان ندارد این مسیر را بدون طراحی سایت گردشگری انجام دهید.

همچنین طراحی سایت رزرواسیون هتل و پرواز بصورت آنلاین بیشتر از روش های سنتی مطابق با سلیقه ی مردم قرار گرفته ، چراکه امروزه مردم دوست دارند همه چیز را سریع و در دسترس داشته باشند و خودشان بصورت شفاف مدیریت کنند.

از قدیم گفتن عقل مردم به چشمشونه!!!

این ضرب المثل قدیمی است که در میان ما ایرانیان شهرت دارد. از خودتان بپرسید مشتریان شما چطور به شما اعتماد کنند درحالیکه حتی یک وبسایت رزرو بلیط هواپیما یا هتل برای خود طراحی نکرده اید، نماد اعتمادی اخذ نکرده اید و از هیچ یک از بسترهای ارتباطی برای تاثیر بیشتر بر مخاطب خود و ایجاد ارتباطی موثرتر استفاده نکرده اید. این موضوع سبب میشود برای دستیابی به این اعتماد و ارتباط با مسافرین ، مجبور به پرداخت هزینه های هنگفت بسیار بیشتری شده و تاثیر گذاری کمتری عایدتان شود.

حال که به اهمیت طراحی سایت آژانس مسافرتی پی برده اید، احتمالا تمایل دارید بدانید از این بستر مناسب برای معرفی کسب و کار خود برای اجرای چه امکاناتی میتوانید استفاده کنید؟! ما این موضوع را با شما در میان میگذاریم.

امکانات طراحی سایت آژانس مسافرتی

مزایای طراحی سایت آژانس مسافرتی

طراحی سایت آژانس هوایی با آزاد کردن زمان شما از مشغله های رزرو سنتی هتل یا پرواز ؛ ذهن شما را برای خلاقیت بیشتر و استفاده از شیوه های نوین بازاریابی و تبلیغات دیجیتالی آزاد کرده و بعد از مدتی خواهید دید که تاثیر بسیار مثبتی بر روی کسب و کار شما خواهد گذاشت. همچنین با کم کردن هزینه های تبلیغاتی که از قبل پرداخت میکردید، بهتر میتوانید به مدیریت بودجه بپردازید. در واقع طراحی سایت گردشگری سلامت یک سرمایه گذاری بی نظیر برای کسب و کار شماست که در زمان اندکی شما را به برند در صنعت گردشگری و مسافرتی تبدیل خواهد کرد.

ویژگی های طراحی سایت آژانس مسافرتی حرفه ای

طراحی وبسایت آژانس بعنوان یک روش بازاریابی آنلاین ، باید دارای ویژگی هایی باشد که به برند شما آسیب نزده و تجربه کاربری خوبی برای مسافرین آژانس شما داشته باشد. از جمله این ویژگی ها موارد زیر است که به آن اشاره میکنیم:

 • طراحی کاربرپسند
 • گرافیک اختصاصی
 • سرعت بالا
 • امنیت مناسب
 • پشتیبانی مناسب و واقعی
 • سرور حرفه ای
 • سازگاری با مرورگرهای مختلف
 • سئو و بهینه سازی شده
 • ریسپانسیو بودن
 • طراحی اختصاصی با تجربه کاربری بالا
 • سیستم مدیریت محتوا
 • پنل کاربری آسان

سئو وبسایت آژانس مسافرتی ، کاتالیزور کسب و کار شما

بعد از آنکه اقدام به طراحی سایت در تهران یا هر یک از شهرهای ایران عزیزمان انجام دادید، نوبت به مرحله ای میرسد که همچون کاتالیزگر سرعت رشد و پیشرفت شما را به شدت بالا برده و بهترین نتایج از بازاریابی آنلاین هوایی را برایتان رقم میزند. سئو و بهینه سازی سایت مجموعه مراحلی است که با آنالیز دقیق سایت شما ، اهداف فروش و تحلیل رقبای شما به تعیین استراتژی میانجامد که شما را در رتبه یک گوگل قرار داده و فروش عالی را برایتان رقم میزند. برای اطلاعات بیشتر از کسب و کار خود و مراحل انجام سئو با قیمت مناسب میتوانید با همکاران ما در استدیو هشت و چار تماس گرفته و بصورت رایگان و تخصصی مشاوره دریافت نمایید.

شرکت طراحی سایت آژانس مسافرتی

استدیو هشت و چار در کنار یک تیم حرفه ای با شناخت کسب و کارهای مختلف و نیازهای آنها برای ورود به دنیای دیجیتال مارکتینگ، در کنار شماست تا بتوانید اقدام به ساخت سایت توریستی کنید و کسب و کار خود را گسترش دهید.

قیمت طراحی سایت آژانس مسافرتی

برای تعیین قیمت طراحی سایت باتوجه به امکاناتی که در نظر دارید، همین حالا با ما تماس بگیرید و از پکیج های بی نظیر طراحی سایت مطلع شوید تا به آسانی اقدام به ساخت سایت رزرواسیون آنلاین هوایی کنید.

راه حل صحیح موفقیت این است که اشتیاق شما به پیروزی بیشتر از ترس شما از شکست باشد.

نمونه کار طراحی سایت

یکی از بخش هایی که به شما در انتخاب شرکت طراحی سایت حرفه ای کمک میکند، بررسی نمونه کارهای ساخت وبسایت و کیفیت ارائه پشتیبانی به مشتریان است که کمک میکند بهترین شرکت طراحی سایت در تهران را برگزینید. ما در اینجا تعدادی از نمونه کارهای استدیو هشت و چار را آورده ایم تا به کمک آنها بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

آینده سازان

الوترخیص

عمتک

[reasons title="چرا استدیو هشت و چار؟" desc="انتخاب شرکت طراحی سایت با نمونه کار حرفه ای و تعرفه مناسب ، کار بسیار مهمی است. چراکه وبسایت شما بعنوان بخشی از هویت برند شماست و ما در کنار شماییم تا به بهترین شکل برند خود را معرفی کنید. اعتماد شما، سرمایه ی ماست. تیم طراحان استدیو هشت و چار با استفاده از دانش خود و شناخت اهداف کسب و کار شما، سعی دارد به بهترین شکل خدمات طراحی سایت و سئو سایت شما را عرضه کرده و بعنوان واسطه میان کسب و کارها و دنیای دیجیتال مارکتینگ به خوبی عمل کند. همین حالا با ما تماس بگیرید و برای یک تغییر شگفت آور آماده شوید." reasons_type="icon_type" icon_fontawesome="fas fa-tv"][latestblog idcate_post="%d8%b7%d8%b1%d8%a7%d8%ad%db%8c-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa-%d9%85%d8%b4%d8%a7%d8%ba%d9%84" number="20" read_more="yes" btntext="بیشتر بخوانید" show_date="yes" visible="3" autoplay="yes" slidespeed="200" paginationspeed="800" rewindspeed="1000"]