اگر به دنبال ورود به طراحی سایت برای ایجاد یک وبسایت حرفه ای و زیبا هستید و مدتهاست به دنبال بهترین شرکت طراحی سایت در تهران میباشید باید بگوییم که استودیو هشت و چار با بهره گیری از جدیدترین متدهای طراحی سایت زیبا ،ایمن و با تجربه کاربری عالی در خدمت شماست. تیم ما با هدف رضایت شما به دنبال طراحی سایت حرفه ای در تهران میباشد که کاملا ریسپانسیو طراحی شده و با رعایت اصول بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو در اولویت قرار گیرد.


 شرکت طراحی سایت و اپلیکیشن در تهران

استودیو هشت و چار با بهره گیری از یک تیم کاملا حرفه ای و متخصص در زمینه طراحی سایت و اپلیکیشن در تهران در خدمت شماست. اگر به دنبال طراحی سایت با قیمت مناسب و کیفیت عالی هستید، حتما از نمونه کار طراحی سایت در تهران ما دیدن کرده و نتیجه ی کار تیم استودیو هشت و چار را مورد بررسی قرار دهید. مجموع تیم ما شامل وردپرس کار حرفه ای ، گرافیست ، آنالیزور و برنامه نویس میباشد که به خوبی برای انجام پروژه شما درکنار شماست.


یکی دیگر از مسائلی که در طراحی سایت مهم میباشد اینست که طراحی سایت بهینه سازی شده ، سبک و مطابق با استانداردهای سئو و بهینه سازی باشد تا به خوبی توسط موتورهای جستجوی گوگل مورد توجه قرار گیرد.

امروزه وبسایت فقط در دسکتاپ باز نمیشود بلکه در دستگاه های مختلف همچون موبایل ، تبلت و … میبایست به صورت واکنش پذیر محتوا را به خوبی نمایش دهد که این موضوع در طراحی سایت اهمیت دارد.

یکی از مهمترین ویژگی هایی که سایت باید داشته باشد اینست که تجربه کاربری خوبی برای بازدید کنندگان سایت خود به یادگار بگذارد. سایت میبایست برمبنای اصول و استانداردهای ux طراحی شده باشد.


وبسایت فروشگاهی یا فروشگاه ساز آنلاین ، شامل یک سایت با امکان درج محصولات ، درج قیمت و سایر مشخصات است که مشتریان شما امکان خرید در آن را دارند. همچنین سایر امکانات ویژه و خاص نظیر خرید پویا ، ارائه واحدهای مختلف برای خرید، روش های خرید گوناگون ، ارائه فایل مشخصات محصول بصورت دانلودی و … در سایت قابلیت پیاده سازی دارد که بسیار محبوب است.

هزینه طراحی سایت در تهران بستگی به نوع سایت شما ، پلن هایی که برای آن در نظر گرفته اید ، وجود یا عدم وجود اینماد ، درگاه پرداخت و سایر ویژگی های آن دارد. استودیو هشت و چار سعی دارد با ارائه طراحی سایت ارزان در تهران خدمتی دیگر به مشتریان خود ارائه کند.

طراحی سایت و پشتیبانی شامل 6 ماه پشتیبانی فنی رایگان میباشد که تمامی موارد فنی سایت شما به عهده تیم طراحان استودیو هشت و چار میباشد. بعد از این مدت شما درصورت تمایل میتوانید مجدد درخواست پشتیبانی فنی داشته باشید.


ظاهر گرافیکی سایت

از جمله ویژگی هایی که در بهترین شرکت های طراحی سایت بسیار مورد توجه میباشد ، ظاهر گرافیکی سایت میباشد که نقش بسیار مهمی در انتخاب شرکت طراحی سایت دارد. شما باید قبل از سفارش طراحی سایت از نمونه کارهای طراحی سایت شرکت در تهران دیدن کنید و آنها را مورد آنالیز قرار دهید. سپس نسبت به دریافت خدمات طراحی و پشتیبانی سایت اقدام نمایید. استودیو هشت و چار با شماست.


طراحی سایت عمتک

طراحی سایت یدک مدرن

طراحی سایت دهکده پروتئین